O nas

Poznaj
naszą firmę…

Firma MPC FOAM w Rogoźnie istnieje na rynku od 1995 roku, stając się w tym czasie wiarygodnym partnerem nie tylko dla wielu znanych i cenionych producentów mebli, ale także producentów artykułów i akcesoriów meblowych zarówno w kraju, jak i za granicą. W przeciągu kilku lat staliśmy się dostawcą wysokiej jakości przetworzonej pianki poliuretanowej – tapicerskiej, z powodzeniem wykorzystywanej do wyrobu mebli tapicerowanych, materacy, poduszek i wsadów do poduszek a także dostawcą akcesoriów tapicerskich i meblowych.

Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty oraz atesty.

Od samego początku działalności każdemu podejmowanemu działaniu przyświeca nam troska o zachowanie jak najwyższej jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług. Utrzymywanie wysokich standardów, stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz doświadczona kadra kierownicza, jak i wykwalifikowani pracownicy wciąż nadają firmie MPC FOAM dynamiczny wymiar.

Posiadając własną firmę transportowo-spedycyjno-logistyczną MPC LOGISTIC jesteśmy elastyczni co do terminów i wielkości dostaw. Wszystkie pojazdy wyposażone są w GPS, który monitoruje przewożony towar od załadunku do rozładunku.

+Zajmujemy się:

  • przetwórstwem pianki poliuretanowej – tapicerskiej
  • klejeniem siedzisk pianki z formatkami sprężynowymi (bonell, pocket)
  • klejeniem pianki z pianką (sandwich)
  • produkcją poduszek do mebli z różnymi wypełnieniami
  • produkcją materacy i topperów
  • sprzedażą i handlem artykułami tapicerskimi